czerw.12

Tańsze mieszkanie czyli wynajem własnego domu

dodano: 12 czerwca 2011 przez nieruchomosc


 Moim celem jest oszczędność pieniędzy dla kredytów hipotecznych zaliczki na moim pierwszym domu jestem obecnie wynajem i istnieje wiele powodów, dla których chcą posiadać własny dom. . Dwa z najważniejszych powodów, to budowanie kapitału w aktywa doceniać i ulepsza także jakość mojego życia z ładniejszy i większy miejsce niż ja wynajmu. Oszczędzając zaliczki jest duży ćwiczenie oszczędności i znalazłem, że choć każdy trochę pomaga, to dużo szybciej skupić się na dużej dźwigni, jeśli chcę zapisać zaliczki szybko temat tego artykułu jest prawdopodobnie największym dźwigni oszczędności ktoś zainteresowany posiadaniem własnego domu lub innych dużych cel oszczędności:. apartament miesięcznie czynszu.

 
Co to znaczy moje mieszkanie do wynajęcia?
 
Więc wszyscy zaczynamy na tej samej stronie, zacznijmy od zdefiniowania wynajęcia mieszkanie ze wszystkimi jego niuansami. wynajęcia mieszkanie jest miesięczny sprawdzić, że płaci właściciel, czy wynajmują urządzenia w duży kompleks apartamentowy, pokój w czyimś domu lub mieszkanie od prywatnego właściciela. Rent to pieniądze, które wychodzi z kieszeni każdego miesiąca kierunku stworzenia dach nad głową. kluczowych zabrać z tej definicji jest to, że pieniądze wypływa z kieszeni każdego miesiąca, że ​​nigdy nie zobaczę.
 
Kiedy wynajem może być kiepskim pomysłem?
 
Głównym powodem nie lubię wynajmu jest moje ciężko zarobione pieniądze będzie ktoś inny w odstępach bardzo duże zamiast budować własne bezpieczeństwa finansowego. Mój miesięczny czynsz jest moim największym kosztem i długoterminowe mam nic nie wskazuje na to pieniędzy. Co więcej, jestem co ktoś inny bogaty, mój gospodarz. Apartament kompleksy przedsiębiorstw. właścicieli ładowania czynsze tak, że czynsz jest wyższy niż ich własny kredytu hipotecznego na kompleks oprócz powtarzających się opłat za zarządzanie. Innymi słowy, są one zysku, niejednokrotnie bardzo dużych.
 
Buduj swój pasywny dochód!
 
prędzej jestem w stanie zatrzymać wynajem , tym szybciej będę przestać dawać pieniądze na kogoś innego. Przez posiadanie własnego domu, wezmę udział w wysokości 100 procent mojego domu jest wzrost wartości (ogromna inwestycja długoterminowa i zabezpieczenie przed inflacją), oprócz spłatę kredytu w czasie w celu podnoszenia kapitału w pierwotnej ceny zakupu domu. I nadal będzie podejmował inne bogate w tym sensie, że moje zainteresowanie hipotecznych będzie się do banku. Jednakże mój główny cel to na zaoszczędzenie dużej zaliczki na niższa suma mojego kredytu hipotecznego, a także w dalszym ciągu, aby zaoszczędzić pieniądze w dłuższym okresie na spłatę mojego kredytu hipotecznego szybko. szybciej mojego kredytu hipotecznego jest opłaciło, tym szybciej będę osiągnięcia wolności finansowej.
 
Czas na przemeblowanie.
 
Teraz, gdy mamy omówione różnice pomiędzy wynajmem i posiadania i wyraźne korzyści z posiadania, niech zagłębić się w strategii oszczędzania pieniędzy na czynsz, aby zapisać zaliczki wcześniej. Jednym z najprostszych strategii jest po prostu downgrade. Czy naprawdę potrzebujesz apartament z dwiema sypialniami jesteś wynajem? Może można downgrade do sypialni lub studio. Czy trzeba żyć w nowym budynku luksusowy apartament? Może starszych z apartamentami w strefie mniej modny wystarczyć. kluczowych w degradacji jest, aby pamiętać, że jesteś oszczędności. Jasne, są poświęceń w krótkim okresie, ale w długim horyzoncie czasowym posiadasz własne miejsce, które będzie znacznie przyjemniejszy. To kwestia krótkoterminowych poświęcając dla opóźnione gratyfikacji.
 
Tania odbudowa.
 
Oszczędność pieniędzy jest często gra z nieszablonowego myślenia. Jeśli mieszka sam w mieszkaniu, być może można podjąć na współlokatora. Pozwoli to obniżyć koszty o połowę. Alternatywnie, może ktoś z Twoich znajomych jest i szuka współlokatora i można odejść z obecnego mieszkania, ale poruszają się z kimś o wiele tańszy czynsz. Nie zapominaj także szukać mieszkanie do wynajęcia, a także ludzi wynajmie pokój w ich domu. Prywatni właściciele, którzy wynajmują swoje mieszkanie lub pokój są prawdopodobnie za bardziej konkurencyjnych cenach niż właściciele mieszkania ponieważ mają mniejszy wpływ, a nie korporacja. W skrajnym przypadku, może mógłbyś wrócić się z mamą i tatą. Mam przyjaciół, którzy robią to i oszczędności mnóstwo pieniędzy. Nie jestem osobiście po tej rady, ponieważ trzeba cieszyć się podróż obok bramki. Oszczędzanie na zaliczkę jest coś, co wymaga czasu i chcesz korzystać z tego okresu życia też.
 
Uniknąć kosztownych przeprowadzek.
 
Jeśli zdecydujesz się na zmianę swojego mieszkania, aby zaoszczędzić pieniądze, będziemy chcieli, aby uważać, aby uniknąć wysokich kosztów ruchu. Zamiast przeprowadzki zatrudniania, możesz zrobić to przenieść się? Być może wynająć kilku przyjaciół, aby pomóc Ci i zwrócić ją z bezpłatny obiad. Jeśli spędzasz zbyt dużo pieniędzy na ruchu, to może całkowicie zniszczyć oszczędności obniżenia.
 
Kiedy wynajem jest dobry?
 
mogę myśleć o kilku przypadkach, w których wynajem jest dobry. Górny to nie wiesz, gdzie chcesz się ustatkować. Posiadanie domu jest inwestycją długoterminową. Nie można oczekiwać osiągnięcia zysku w ciągu kilku lat jak wiele zrobił w ciągu ostatnich bańki mieszkaniowej. Dlatego też, jeśli nie są pewni, gdzie chce się żyć i nie są zobowiązani do tego obszaru w perspektywie długoterminowej, będziemy chcieli, aby dać sobie czas. Nie ma nic złego z wynajmu podczas dając sobie czas do oceny długoterminowych celów. Innym powodem do wynajęcia jest krótki termin bezpieczeństwa finansowego. Posiadanie miejsce jest droższe od wynajmu. Miesięczne płatności są wyższe. Jeżeli chcesz znaleść fajne miejsce przeglądnij apartamenty, domy i mieszkania na stronie wynajem mieszkań Kraków, dzięki której znalazłem parę cacek w dobrej cenie. Nie chcesz własny dom i żyć od wypłaty do wypłaty. dając sobie czas, aby doskonalić swoje oszczędności strategii i zarobić więcej dochodów jest bardzo inteligentnych decyzji .
 
Podsumowując, jedna z największych inwestycji i przyjemności w życiu jest posiadanie własnego domu. wyraźne korzyści w porównaniu z posiadania wynajem, zarówno finansowo, jak i również na jakość życia. W oszczędzania na własne miejsce, największy dźwignię szybko zapisać pieniądze redukując mieszkanie. Myśleć poza pole na czynsz i być skłonny do kompromisów i będziesz nagrodzony sowicie przez długi okres czasu.Dodaj do: